Srdečne Vás vítame vonku.


Vonkajší mobiliár ERLAU.Pre mestské centrá alebo oddychové zóny, od detských ihrísk po frekventované čakacie zóny na železničných staniciach, všade tam je vonkajší mobiliár Erlau doma.
Vďaka dôrazu na funkčnosť, bezpečnosť, odolnosť a bezúdržbovosť povrchovej úpravy dokáže spĺniť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Flexibilný systém spájania jednotlivých prvkov a transparentný design umožňuje harmonické zladenie mobiliáru s každým typom okolia.

Kvalita výrobkov Erlau bola preverená v tých najextrémnejších podmienkach, či v najdaždivejšom meste Európy – nórskom Bergene, v Singapure, s často až 90% vlhkosťou vzduchu, v saudskoarabskom Rijáde kde teplota v tieni dosahuje 45°C, alebo Calgary v Kanade, kde ortuť teplomeru klesá v zimných mesiacoch k -25°C.

Rozhodujúcu úlohu v odolnosti na nepriaznivé podmienky okolia (klimatické alebo mechanické) zohráva jedinečná hrúbka povrchovej úpravy ( až 350 µm hrubá vrstva polyamidu), firma Erlau je jediný výrobca, ktorý dodáva výrobky s takouto úpravou povrchu.

Všetky produkty sú vyrábané výlučne v Nemecku, podľa ISO 9001 a je možné ich ešte veľa rokov po zakúpení doplniť o rovnaké, upraviť a pod.

 

Hlavné prednosti výrobkov ERLAU

1.) Bezúdržbová prevádzka, záruka proti prehrdzaveniu 10 rokov !

2.) Povrchová úprava RILSAN - v zime nechladí, v lete sa neprehrieva.

3.) Celoročne používateľný - po daždi rýchlo uschne, v zime sa na povrchu nedrží sneh.

4.) Extrémne odolný voči klimatickým faktorom, hrubému zaobchádzaniu, prejavom vandalizmu.

5.) Neatraktívny pre graffiti + na požiadanie k dispozícii navyše špeciálny anti-graffiti lak.


 

 

Vonkajší mobiliár GLASDONVýrobky britského výrobcu mobiliáru - firmy Glasdon International najmä vďaka materiálu, špeciálnemu farbostálemu plastu Durapol nevyžadujú takmer žiadnu údržbu, sú extrémne odolné voči poveternostným vplyvom, hrubému zaobchádzaniu, prejavom vanadalizmu atď. Typickými znakmi sú prepracovaný a moderný dizajn, praktickosť a jednoduchá manipulácia.

Materiál

Farby

Referencie

Video

PDF katalógy